Magyar Hosting

Aktuális álláslehetőségek

Kik vagyunk mi?

Cégünk alapításakor azt a célt tűztük ki, hogy a hazai tárhelypiacon egy merőben új, a nyugati mintákat követő, az ügyfelek igényeit szem előtt tartó hosting szolgáltatót hozzunk létre. Kezdetben csak tárhely szolgáltatással foglalkoztunk, ma már azonban szerver bérlés, szerver hosting és VPS szolgáltatást is nyújtunk. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően 2017-re hazánk egyik leggyorsabb SSD VPS szolgáltatása is nálunk vehető igénybe.

Célkitűzésünk a kezdetek óta sem változott: széleskörű, professzionális hosting szolgáltatásokat nyújtani, kiváló szakemberekből álló csapatunk segítségével, elérhető áron mindenkinek.

Nézd meg legújabb álláslehetőségeinket:

Álláslehetőségek

Fiatalos légkör

Csapatunk többnyire fiatalokból áll, így nálunk teljesen természetes a jó hangulat, és a barátságos, közvetlen légkör. Fontos számunkra, hogy mindenki jól érezze magát nálunk, és nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy rendszeresen gazdagodjunk közös élményekkel, például izgalmas csapatépítők során.

Megbecsülés

Úgy hisszük, hogy a magas színvonalú munka alapja, hogy csapatunk minden tagja megbecsülve érezze magát, nem csak anyagilag, hanem emberileg is. Mindenkire odafigyelünk, és mindenki véleménye fontos számunkra, hiszen jól tudjuk, hogy ez nélkülözhetetlen cégünk fejlődéséhez.

Fejlődési lehetőségek

Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy mindenki számára biztosítsuk a fejlődési lehetőséget saját szakterületén belül.  Legyen szó akár ügyfélszolgálati vagy rendszergazdai pozícióról,  továbbképzésekkel, szakmai előadásokkal, és online kurzusokkal is támogatjuk munkatársaink szakmai fejlődését.

Bon Apetit Ebédlőnk

Ebédlőnk és pihenőszobánk, ami közös főzések és szülinapozások színhelye is

Egyik szervetermünk

Az egyik szervertermünk

Bobozási Balatonalmádiban.

Bobozási Balatonalmádiban

Kerti parti sütögetés

Kit keresünk a csapatunkhoz?

Téged keresünk, ha tudsz csapatban dolgozni, nem riadsz meg a kihívásoktól, munkádra igényes vagy és felelősségteljesen végzed. Nálunk mindent megtalálsz ami szakmai fejlődésedhez és céljaidhoz szükséges lehet, a támogató csapat, a megbecsülés, és a versenyképes fizetés mellett.

  • Magas szakmai színvonal
  • Megbízhatóság
  • Igényesség
  • Ügyfélbarát szemlélet

Aktuális állásajánlatunk

Hosting HelpDesk Munkatárs

Feladatok:

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések kezelése
  • Első szintű műszaki támogatás az ügyfelek felé (Level1 support)
  • Magasabb szintű problémák továbbítása szakterületnek
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése, ügyféltámogatás
  • Segítségnyújtás, információadás az ügyfelek számára az igénybe vett szolgáltatásokkal kapcsolatban, pl. domain regisztráció, webtárhely kezelés, szerver elhelyezés stb.

Elvárások:

  • Magabiztos informatikai ismeretek, műszaki érdeklődés
  • Ügyfélszolgálati vagy HelpDesk tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó készség
  • Középfokú végzettség

Előny, de nem feltétel:

  • Hosting-, domain- vagy egyéb IT szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Informatikai képzettség, tapasztalat

Mit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Fiatalos, összetartó csapat, segítség a betanulásban, beilleszkedésben
  • Közvetlen, javaslatokra nyitott, támogató munkahelyi légkör
  • Negyedéves csapatépítések, közös programokra lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség, akár cégen belüli továbblépés
  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég

Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: heti 40 óra, több műszak

A jelentkezés módja: A magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat az allas@mhosting.hu címre várjuk, “HelpDesk munkatárs” pozíció megjelölésével.

Linux alkalmazás üzemeltető

Feladatok:

  • Linux rendszerek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Rendszerfrissítések, migrációk elvégzése
  • Műszaki események kezelése, hibaelhárítás
  • Szolgáltatásokat érintő konfigurációs módosítások teljesítése
  • Új rendszerek telepítése
  • L2 support ellátása
  • Együttműködés a többi kollégával
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Linux ismerete (CentOS és Ubuntu disztribúciók)
  • Bash scriptelés ismerete
  • Apache webszerver ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, önállóan és csapat tagjaként is
  • Legalább középfokú végzettség

Előny:

  • Nagios / Icinga ismerete
  • Webhosting szolgáltatások ismerete
  • cPanel ismerete
  • KVM hypervisor ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Modern megoldások, széles portfólió
  • Fiatalos csapat

Munkaidő: napi 8 órás, teljes munkaidős állás

A jelentkezés módja: a magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat az allas@mhosting.hu címre várjuk, “Linux üzemeltető” pozíció megjelölésével.

Webmester

Webmester

Feladatok:

  • Weboldalak és email fiókok költöztetése szerverek között
  • Előfizetőinkhez tartozó weboldalakon (CMS rendszer, Webshop rendszer) verziófrissítés, hibakeresés, hibák javítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Dokumentáció vezetése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Tartalomkezelő rendszerek ismerete (elsősorban: WordPress + WooCommerce, Joomla, Drupal)
  • HTML, CSS, JavaScript (jQuery) magas szintű ismerete
  • PHP technológiák legalább haladó szintű ismerete
  • Adatbázis ismeret (MySQL/MariaDB)
  • Alapvető grafikai szerkesztési ismeretek (pl. Photoshop, Gimp)
  • Számítógépes hálózati alapismeretek
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás (szakmai dokumentációk megértése)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Előnyök:

  • Hoszting- és egyéb informatikai és internetes szolgáltatások ismerete
  • cPanel/WHM ismeret
  • Linux szerverkörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű SEO / SEM ismeret
  • Magento/egyéb CMS ismeret
  • IT/Telco szolgáltatónál szerzett tapasztalat

  • Felelős pozíció egy dinamikusan növekvő cégcsoportnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok, széles portfólió, kihívásokkal teli munkakör
  • Dinamikus, fiatalokkal teli csapat, barátságos hangulat
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő: heti 40 óra, teljes munkaidős állás

A jelentkezés módja: a magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat az allas@mhosting.hu címre várjuk, “Webmester” pozíció megjelölésével.

Official PayPal Seal
CIB Bank
MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro
PayPal