Magyar Hosting

Karrier

Az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hosting szolgáltatója vagyunk. Kis- és középvállalkozások számára kínálunk hosting szolgáltatásokat: webtárhely, VPS, dedikált szerver.

Növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához, folyamatosan bővülő szerverparkunk üzemeltetéséhez keresünk új munkatársakat budapesti irodánkba.

Aktuális állásajánlatunk

Hosting HelpDesk Munkatárs

Feladatok:

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések rögzítése, megoldása
  • Első szintű műszaki támogatás (L1 support) az ügyfelek felé
  • Magasabb szintű problémák továbbítása L2 felé
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Általános backoffice folyamatokban való részvétel
  • Felhasználói dokumentációk készítése, frissítése
  • Munkavégzés dokumentálása

Elvárások:

  • Átlagon felüli informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Érettségi bizonyítvány

Előny:

  • Hosting-, domain- vagy egyéb IT szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • HelpDesk tapasztalat
  • cPanel/WHM ismerete
  • Linux ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Fiatalos csapat

Állás helye: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: heti 40 óra, több műszak

A jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat az allas@mhosting.hu címre várjuk, “HelpDesk munkatárs” pozíció megjelölésével.

Linux alkalmazás üzemeltető

Feladatok:

  • Linux rendszerek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Rendszerfrissítések, migrációk elvégzése
  • Műszaki események kezelése, hibaelhárítás
  • Szolgáltatásokat érintő konfigurációs módosítások teljesítése
  • Új rendszerek telepítése
  • L2 support ellátása
  • Együttműködés a többi kollégával
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Linux ismerete (CentOS és Ubuntu disztribúciók)
  • Bash scriptelés ismerete
  • Apache webszerver ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, önállóan és csapat tagjaként is
  • Legalább középfokú végzettség

Előny:

  • Nagios / Icinga ismerete
  • Webhosting szolgáltatások ismerete
  • cPanel ismerete
  • KVM hypervisor ismerete

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern megoldások, széles portfólió

Munkaidő: napi 8 órás, teljes munkaidős állás

A jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat az allas@mhosting.hu címre várjuk, “Linux üzemeltető” pozíció megjelölésével.

Official PayPal Seal
CIB Bank
MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro
PayPal